O Salonie

INSTYTUT ZDROWIA I URODY DERMIS

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Instytuty DERMIS i DERMIS.PORT składają się z kompleksowo wyposażonych gabinetów zabiegowych. Zakres usług świadczonych w salonach jest bardzo obszerny i każdy znajdzie coś dla siebie. Naszą misją jest pomaganie Pacjentom w dążeniu do wyglądu, który ich uszczęśliwia. Nasi specjaliści posiadają wykształcenie medyczne oraz mają bogate doświadczenie, co czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowe. Mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, zasięgnąć porady trychologa, podologa jak również zadbać o wizerunek wykonując efektowny makijaż permanentny, stylizację brwi czy paznokci. Nasz wspaniały zespół zadba o dobre samopoczucie, dobierze spersonalizowane zabiegi oraz pielęgnację domową  dostosowane specjalnie do potrzeb skóry!

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych, medycznych urządzeniach oraz topowych markach kosmetykow tj. Naqua, Neauvia, M.A.D, Esthemax, Mesoestetic, Thalion, Renew oraz Dermapen. Wszystkie narzędzia użyte podczas zabiegu są sterylizowane lub jednorazowe.
Instytut Dermis to miejsce, gdzie łączymy profesjonalizm, skuteczność i jakość zabiegów z troską o komfort naszych Pacjentów. Bezpieczeństwo oraz najwyższy standard świadczonych usług zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
Previous slide
Next slide

Nasz personel

W naszym Instytucie czekają na Państwa dyplomowani specjaliści

ANNA BARTOCHA

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym uzyskała tytuł Socjologa o specjalizacji psychologia społeczna. Przez kolejne dwa lata zdobywała wiedzę z zakresu kosmetologii w policealnej szkole, po której otrzymała z wyróżnieniem tytuł technika usług kosmetycznych.

Specjalizacja:
Kosmetolog, dyplomowany Trycholog, certyfikowany terapeuta Dermalogica, Naqua, Neauvia, Renew, Spa Abyss. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i zabiegach modelujących ciało.

O sobie:
Kosmetologia od zawsze jest moją pasją. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i trychologii uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w branży beauty. W pracy, oprócz wysokiej jakości usług, najważniejszy jest dla mnie komfort Klienta i Jego zadowolenie z wykonanego zabiegu. Nasza skóra nieustannie się zmienia, więc najważniejsze jest odpowiednie rozpoznanie jej problemu i potrzeb. W wolnych chwilach wybieram podróże.

KATARZYNA IZDEBSKA

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Wroclawiskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej na których uzyskała dyplom z Kosmetologii, Socjologii i Psychologii- obecnie w trakcie studiów Pielęgniarskich.

Specjalizacja:
Kosmetolog, linergistka, certyfikowany terapeuta Dermalogica, Neauvia, Naqua, Renew, Spa Abbys. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtradzikowych, odmładzających oraz z zakresu medycyny estetycznej.

O sobie:

Od najmłodszych lat głęboko pasjonuję się zaawansowaną kosmetologią. Nieustannie uczestniczę w różnorodnych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Europie, dążąc do poszerzania mojej wiedzy oraz oferowania pacjentom najwyższej jakości terapii pielęgnacyjnych. Moją pasją są najskuteczniejsze produkty dostępne na globalnym rynku. Uwielbiam testować wszystko co nowe, dzięki temu jestem w stanie dostarczać precyzyjnie dopasowane terapie dla osób z zaawansowanymi problemami skórnymi, takimi jak trądzik, oraz dla tych, które borykają się z głębokimi zmarszczkami. Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy, a moje zaangażowanie w pracę jest pełne, ponieważ priorytetem dla mnie jest efekt końcowy i zadowolenie pacjenta.
Prywatnie trenuję narciarstwo zjazdowe 🙂

Scroll to Top