O Salonie

INSTYTUT ZDROWIA I URODY DERMIS

Instytuty DERMIS i DERMIS.PORT składają się z kompleksowo wyposażonych gabinetów zabiegowych. Zakres usług świadczonych w salonach jest bardzo obszerny i każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą Państwo skorzystać z profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, zasięgnąć porady trychologa, jak również zadbać o wizerunek wykonując efektowny makijaż permanentny, stylizację rzęs czy paznokci. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa dobre samopoczucie i dobierze zabiegi dostosowane specjalnie do Państwa potrzeb.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Pracujemy tylko na certyfikowanych urzadzeniach oraz topowych markach kosmetykow tj. Neauvia, Renew, Mesoestetic, Dermapen. Wszystkie narzedzia uzyte podczas zabiegu sa sterylizowane lub jednorazowe.
Instytut Dermis to miejsce, gdzie łączymy profesjonalizm, skuteczność i jakość zabiegów z troską o komfort naszych klientów. Bezpieczeństwo oraz najwyższy standard świadczonych usług zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.
Previous slide
Next slide

Nasz personel

W naszym Instytucie czekają na Państwa dyplomowani specjaliści

ANNA BARTOCHA

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, na którym uzyskała tytuł Socjologa o specjalizacji psychologia społeczna. Przez kolejne dwa lata zdobywała wiedzę z zakresu kosmetologii w policealnej szkole, po której otrzymała z wyróżnieniem tytuł technika usług kosmetycznych.

Specjalizacja:
Kosmetolog, dyplomowany Trycholog, certyfikowany terapeuta Dermalogica, Naqua, Neauvia, Renew, Spa Abyss. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających i zabiegach modelujących ciało.

O sobie:
Kosmetologia od zawsze jest moją pasją. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii i trychologii uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w branży beauty. W pracy, oprócz wysokiej jakości usług, najważniejszy jest dla mnie komfort Klienta i Jego zadowolenie z wykonanego zabiegu. Nasza skóra nieustannie się zmienia, więc najważniejsze jest odpowiednie rozpoznanie jej problemu i potrzeb. W wolnych chwilach wybieram podróże.

KATARZYNA IZDEBSKA

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Wroclawiskiego oraz Wyższej Szkoły Bankowej na których uzyskała dyplom z Kosmetologii, Socjologii i Psychologii- obecnie w trakcie studiów Pielęgniarskich.

Specjalizacja:
Kosmetolog, linergistka, certyfikowany terapeuta Dermalogica, Neauvia, Naqua, Renew, Spa Abbys. Specjalizuje się w zabiegach przeciwtradzikowych, odmładzających oraz medycyny estetycznej.

O sobie:
Już od najmłodszych lat głęboko pasjonuję się zaawansowaną kosmetologią. Nieustannie uczestniczę w różnorodnych szkoleniach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Europie, dążąc do nieustannego poszerzania mojej wiedzy oraz oferowania klientom najwyższej jakości terapii pielęgnacyjnych. Moją inspiracją są najskuteczniejsze produkty dostępne na globalnym rynku. Dzięki nim jestem w stanie dostarczać precyzyjnie dopasowane terapie dla osób z zaawansowanymi problemami skórnymi, takimi jak trądzik, oraz dla tych, które borykają się z głębokimi zmarszczkami. Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy, a moje zaangażowanie w pracę jest pełne, ponieważ priorytetem dla mnie jest zadowolenie klienta.

Scroll to Top